V dubnu 2026 jsme u nás přivítali studenty ze SOŠ a SOU Jindřichův Hradec, kteří k nám na konci školního roku nastoupí na povinnou čtrnáctidenní praxi.
V dubnu 2026 jsme u nás přivítali studenty ze SOŠ a SOU Jindřichův Hradec, kteří k nám na konci školního roku nastoupí na povinnou čtrnáctidenní praxi.
Exkurzi měla na starost naše personální manažerka Petra Michlová společně s výrobním ředitelem Miroslavem Klappem, samotnou výrobou studenty provedl kolega Tomáš Kasal. Studenty přivítal i náš ředitel pan Jan Tománek. Skupinu tvořilo šest studentů v doprovodu učitele Luboše Landkammera, který to u nás dobře zná a své svěřence na praxi skvěle připravil.
Během praxe se jim bude věnovat mistr Tréninkového centra Tomáš Buňata, který je provede praktickou částí a pomůže jim získat cenné zkušenosti z reálného provozu.
Těšíme se, až studenty znovu přivítáme – tentokrát už jako praktikanty.
👉 Podívejte se na video z exkurze.